Co nabízíme

Kromě erudovaného lékařského a sesterského personálu i nadstandardní přístrojové vybavení, například:

CRP - vyšetření, které je  schopno z kapky krve přímo v ordinaci odlišit, zda je infekce (například kašel s teplotou) bakteriální nebo jen virové příčiny. To znamená, že antibiotika  u nás dostanete jen když je opravdu potřebujete.

INR - mnoho z vás musí užívat warfarin na ředění krve, musíte absolvovat nepříjemný odběr krve ze žíly a čekat do druhého dne na výsledek. U nás toto vyšetření děláme z kapky krve (z prstu) a výsledek se dozvíte do 2 minut.

EKG - když budete potřebovat EKG vyšetření (bolesti na hrudi, preventivní nebo předoperační vyšetření...), nemusíte chodit na interní ambulanci, EKG Vám natočíme a popíšeme přímo u nás.

ProBNP - v rámci diagnostiky dušnosti

D-Dimery - při podezření na žilní trombozu

Streptest - výtěr z krku na streptokoka

Sezónně diagnostika chřipky a COVID 19

Kultivace moči - vyšetření Uricult - při infekcích močových cest

Diabetici - pacienti s nekomplikovanou cukrovkou na tabletách a dietě nemusí navštěvovat diabetologickou ambulanci. Tyto pacienty dispenzarizujeme sami, pomoc diabetologa si vyžádáme vždy, když dojde ke komplikacím, které musí řešit specialista.

Nemoci štítné žlázy, metabolismu tuků, vysoký krevní tlak... - tyto základní interní diagnozy si samozřejmě sledujeme sami

24 hodinová monitorace krevního tlaku (tzv. "tlakový Holter") - výrazně pomáhá k monitoraci úspěšnosti nastavené léčby nebo naopak pomůže vyloučit tzv. syndrom bílého pláště

Infuzní terapie, analgetické infuze, opichy bolestivých svalů a kloubů... jak je obvyklé v jiných ambulancích.